چاپ        ارسال به دوست

امتداد "امید" در فارابی؛ برگزاری جلسه عمومی مدیرعامل با کارکنان

مدیرعامل پتروشیمی فارابی در جلسه عمومی با کارکنان اظهار داشت: باید با هم برای ادامه این مسیر تلاش کنیم.

دکتر سقایی افزود: تمام تلاشم براین خواهد بود تا آخر بر عهدم با شما پایبند باشم.  متاسفانه افرادی تمایل به موفقیت این مجموعه نداشتند که تلاش کارکنان مانع از رسیدن آن افراد به اهدافشان شد.

وی در ادامه؛ گزارشی از عملکرد یکسال گذشته این مجموعه ارائه کرد و گفت: علیرغم مشکلات؛ سعی کرده ایم هیچگونه مشکل معیشیتی برای کارکنان به وجود نیاید.


دکترسقایی گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی در پتروشیمی فارابی شکل گرفت، پروژه کولینگ تاور و پمپ 561 از جمله شاخص های اقتصاد مقاومتی اند که توسط متخصصین داخلی این شرکت به ثمر نشست.
وی در ادامه افزود: فراموش نخواهیم کرد؛ یکی از بندهای بلند و بالای سال 95 را که در خصوص عدم اهمیت این شرکت در مباحث حقوقی بوده است. امروز ؛ با تلاش مجموعه، 6.5 میلیارد تومان رای به نفع پتروشیمی فارابی در مرحله تجدید نظر است که باید مطالباتمان را نقد کنیم. سقایی که در بین کارکنان پتروشیمی فارابی سخن می گفت اضافه کرد: در ابتدای سال 95،  با جدیت تمام برای پر کردن خلا مدیریتی، موضوع تعالی سازمانی را با جدیت پیگیری کردیم.

وی تاکید کرد: پویایی و ادامه حیات فارابی در گرو طرح توسعه است. طی جلسات مختلف با پتروشیمی فن آوران ؛ طی دو سه هفته آینده مجمع فوق العاده را تشکیل خواهیم داد و باید توجیه طرح را ارائه کنیم. ما اجرای طرح توسعه را جزو مصوبات مجمع عمومی آوردیم.
دکتر سقایی اضافه کرد: نهایی شدن طرح توسعه پتروشیمی فارابی در حال انجام است. با اراده ای که در هولدینگ تاپیکو وجود دارد، این طرح اجرایی خواهد شد و سهام دار اصلی این اراده را نیز دارد.

 وی در پایان افزود: به زودی خبر خوش آغاز اجرای طرح توسعه را اعلام خواهیم کرد

.


٠٩:١٤ - شنبه ١٧ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٨١    /    تعداد نمایش : ١٤٩٤