چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی فارابی به مناسبت روز کارگر

مهندس سیدابراهیم سقایی مدیریت محترم عامل شرکت پتروشیمی فارابی با انتشار پیامی به مناسبت روز جهانی کارگر، این روز بزرگ را به همه کارگران پتروشیمی فارابی تبریک گفت.

در متن پیام مهندس سقایی آمده است:

روز جهانی کارگر، گرامی داشتن و ارزش گذاری بر زحمات خالصانه و تلاش‌های جهادگران شریف عرصه کار و تولید کشور است.

کارگران در تمامی برهه‌های حساس و سرنوشت ساز انقلاب دوشادوش دیگر دلسوزان و تلاشگران نظام اسلامی، یاوران صدیقی برای رهبری بوده‌اند و در این راستا شهدای گرانقدری را تقدیم انقلاب کرده‌اند.

جامعه‌ کارگری ما آنچنان که در امتحان بزرگ دوران انقلاب و دفاع مقدس نشان داده است، از عمق جان دارای وجدان دینی و ملی بوده و همواره در صفوف مقدم جهاد و مقاومت ایفای نقش کرده‌اند.

در ادامه این پیام با بیان اینکه بی‌تردید توسعه و پیشرفت جامعه اسلامی مرهون همت والای کارگران است، آمده است؛ کار (به معنای وسیع کلمه آن اعم از کار یدی، فکری و مدیریتی) محور پیشرفت، حرکت و حیات مستمر جامعه است، از این رو کارگر یکی از نقاط اتکای ظرفیت درونی اقتصاد ایران است که می‌تواند ما را از احساس نیاز به بیگانه رهایی بخشد و افق ترسیم شده برای پیشرفت کشور را محقق کند.

شایسته است در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به نام " اقتصاد مقاومتی؛ تولید، اشتغال" نام گذاری شده است، رهنمودهای معظم له در زمینه اقتصاد مقاومتی بار دیگر مورد توجه قرار گیرد و این مهم تحقق نخواهد یافت جز با توجه به نیروی انسانی داخلی و حمایت از کار، کارگر، رونق تولید و سرمایه ایرانی.

در پایان این پیام خطاب به کارگران پتروشیمی فارابی آمده است: امروزه، همانگونه که نسل های قبل برای استوار ماندن و چرخیدن چرخ های این مجتمع جانفشانی کردند، شما کارگران خدوم و زحمتکش در خط مقدم این عرصه در حال جهاد هستید و از این بابت، ضمن قدردانی صمیمانه دست شما کارگران عزیز را به گرمی می فشارم.

سید ابراهیم سقایی

11 اردیبهشت 96


١٢:٣٩ - دوشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٧٩    /    تعداد نمایش : ٩٢٩