چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مانور بزرگ ایمنی و آتش نشانی در مجتمع فارابی با فرماندهی مدیرعامل

به منظور حفظ و افزایش آمادگی نیروهای امدادی شرکت پتروشیمی فارابی در برابر شرایط اضطراری، مانور بزرگ ایمنی و آتش نشانی به فرماندهی مدیرعامل و با حضور کلیه نیروهای امدادی در مجتمع پتروشیمی فارابی برگزار شد.

در این مانور؛ پس از اعلام وقوع آتش سوزی در قسمت فوقانی TK-904A آتش کاران بلافاصله با به صدادر آوردن صدای آژیر به محل وقوع حادثه فرضی اعزام شده و با دستور فرمانده آتش به منظور اجرای عملیات سریع به 4 گروه تقسیم شدند و به مدت 30 دقیقه با شناسایی و جلوگیری از گسترده شدن حریق، اقدام به مهار کامل کردند.

مهندس سقایی مدیرعامل پتروشیمی فارابی در پایان این مانور ضمن قدردانی از آتش نشانان و نیروهای امدادی افزودند: غیرت آتش نشانان فارابی را در آتش سوزی پتروشیمی بوعلی دیدیم و قطعا تداوم این مانورها بهبود عملکرد و آمادگی روز افزون نیروها را منجر خواهد شد.

مهندس سقایی ادامه دادند: روحیه، تعصب و عرق کاری از مهمترین ارزش های هر مجموعه است و این شاخصه ها در بین کارکنان پتروشیمی فارابی کاملا مشهود است.

ایشان در پایان تاکید کرد: در هر حادثه ای"سقایی" را در خود خواهید داشت، همانگونه که در حادثه پتروشیمی بوعلی در تمامی زمان ها در کنار شما بودم.


١١:٤١ - سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٩٨