چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیران ارشد شرکت آلمانی MAN Diesel & Turbo از پتروشیمی فارابی

مدیران ارشد شرکت آلمانی MAN Diesel & Turbo از پتروشیمی فارابی بازدید کرند.

پیرو طرح های توسعه، بهسازی و بازسازی در شرکت پتروشیمی فارابی، این شرکت با شرکت های متعدد داخلی و خارجی در حال مذاکره بوده که در این راستا مدیران ارشد شرکت آلمانی MAN Diesel & Turbo و DWE یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های صنایع سنگین دنیا در زمینه ی ساخت تجهیزات پتروشیمی و پالایشگاهی در این شرکت حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فارابی؛ نمایندگان شرکت آلمانی MAN Diesel & Turbo پس از مذاکره و جلسات متعدد با متخصصان و بازدید از سایت در جلسه ای با حضور مدیر عامل و دیگر مسئولین شرکت پتروشیمی فارابی در خصوص طرح های توسعه و چگونگی همکاری میان دو شرکت تبادل نظر کردند.
در جلسه ی مذکور مدیرعامل پتروشیمی فارابی با اشاره به آنکه طی سال های گذشته اولین نسل مردم ایران با از خودگذشتگی و ایثار این کشور را پابرجا و مستحکم حفاظت نموده و نسل دوم ایران با نگهداری از صنایع و دارایی های این کشور ادامه ی راه را انجام داده اند، وظیفه ی نسل سوم را بهسازی و توسعه ی صنایع و طرح های پیشین دانستند.

مهندس سقایی در این جلسه، با تاکید بر همکاری دوسویه میان شرکت آلمانی و پتروشیمی فارابی خواستار تبادل تجربیات و حضور سرمایه گذاران آلمانی در این شرکت پتروشیمی شدند.

 


٠٠:٠٨ - يکشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٧١    /    تعداد نمایش : ٢٣٨١