چاپ        ارسال به دوست

دیدار صمیمانه مدیرعامل پتروشیمی فارابی با کارکنان در روز کارگر

دکتر علیمردان ، مدیرعامل پتروشیمی فارابی ، با بیان اینکه روز كار وكارگر يادآور كوشش زنان و مرداني است كه در جـاي جاي زمين و زمان به زندگي معنا و حـركت مي بخشنـد و با كمتـرين بهره مندي، بيشترين بهره دهي و سود مندي را نثار جامعه مي كنند، يازدهم ارديبهشت را که روز جهاني كارگر و فرصت تجليل از كار و تلاش بندگاني است كه در راه سعادت و سربلندي و پيشرفت امور جامعه با جديت گام بر مي دارند را تبریک گفت و از سعي وكوشش بي وقفه و شبانه روزي پرسنل زحمتکش فارابی ، كـه با همت والاي خود در مسير پیشرفت پتروشیمی فارابی و اهـداف عاليه شـركت گام برمي دارند تقدير نمود.

دکتر علیمردان در بخشی از سخنان خود به بیان عملکرد و  وضعیت موجود مجتمع پرداختند. وی از ارسال قرارداد مخازن شرکت در جلسه ای که با شرکتهای پتروشیمی فناوران و امیرکبیر داشتند سخن گفت و همچنین با بیان اینکه ادامه فعالیت شرکت پتروشیمی فارابی منوط به اجرای طرح  توسعه و افزایش تولید به 40 هزار تن در سال است ، خواستار توجه و تلاش مضاعف پرسنل بیش از گذشته بودند.

مدیرعامل پتروشیمی فارابی، در راستای بهبود معیشت کارکنان و برقراری عدالت در دستمزد، تأکید بر اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل و همچنین عادلانه شدن اضافه کاریها و پرداختها داشتند.

در پایان این دیدار نیز کارکنان در یک فضای صمیمی به بیان دیدگاه ها و پرسش و پاسخ با مدیر عامل پرداختند.


١٧:٣٧ - چهارشنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٤    /    تعداد نمایش : ٨٢٨