چاپ        ارسال به دوست

آگهی مزایده فروش محصول DOP

آگهی مزایده فروش محصول DOP

 

شرکت پتروشیمی فارابی (سهامی عام) در نظر دارد محصول روغن دی اکتیل فتالات خود را در مقادیر زیر طی برگزاری مزایده به فروش رساند.

-                     تا 110 تن (5 تا ماشین)

-                     تا 220 تن (10 تا ماشین)

-                     تا 330 تن (15 تا ماشین)

-                     تا 440 تن (20 تا ماشین )

-                     تا 1100 تن (50 تا ماشین)

-                     مبنای پایه قیمت گذاری براساس ارزش ارتوزایلین و الکل دی اتیل هگزانول معامله شده در بورس کالا در هفته قبل از تحویل ×1.35 می باشد.

-                     شرایط پرداخت مبلغ مرتبط با موضوع مزایده به صورت نقدی و یا براساس LC داخلی سه ماهه و شش ماهه از هر یک از بانک های عامل کشور صورت پذیرد. ( پیشنهاد درصد کارمزد برای دوره مالی مرتبط با LC داخلی می بایست توسط متقاضی ارائه گردد).

-         متقاضيان شركت در مزايده جهت دریافت اسناد مزایده با آدرس ایمیل شرکت به نشانی Tender@farabico.com  مکاتبه نمایند. بر این اساس با رعايت شرايط مندرج در اسناد مزایده مذکور پيشنهادات خود را حداكثر تا پايان وقت اداري روز دوشنبه مورخ24/04/1398 به نشاني تهران خیابان گاندی جنوبی خیابان پالیزوانی هفتم پلاک 18 طبقه اول یا بندر امام خمینی سایت 5 ضلع جنوبی امور مالی تحويل و رسيد خود را تحویل گیرند.

-                     شرکت پتروشیمی فارابی در رد و یا قبول پیشنهادهای ارائه شده مختار می باشد .

-                     برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  88776480- 021تماس حاصل فرموده و یا موارد را به آدری ایمیل شرکت به نشانی Tender@farabico.com  ارسال نمایند.

 


٠٦:٥٩ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩    /    تعداد نمایش : ٧١٥